تبلیغات
سقف من آرامش است... - دنیای منی/تو دلیل زنده موندنم تو این دنیایی/ تو بهم بخشیدی یه زندگی رویایی
گاهی وقت ها نیازی نیست کسی باشد تا از تنهایی درت بیاورد تا خستگی را  از تنت بگیرد و برای دقایقی ساعاتی همه چیز را فراموش کنی .
گاهی تنهایی ، تنهایی را از تو میگیرد ، خستگی را از تنت بیرون میکند و برای دقایقی ساعاتی همه چیز را فراموش میکنی و با خودت خلوتی زیبا داری 
قهوه باشد یک کیک شکلاتی خوشمزه باشد حیاط پشتی کافه کنار بخاری رو به رویت " هیچکس" نشسته باشد و آرامشی که جایی دیگر یافت نمیشود 
گاهی نیاز است به هیچ چیز جز مزه ی تلخ شیرین قهوه فکر نکنی گاهی نیاز است از تمااااام مشغله ها دور شوی و گوشه ای خلوت پیدا کنی گوشه ای از این شهر نقلی ام.
میدانید ؟ گشتن در شهر کتاب دنبال کتاب های " روزبه معین" ادای وصف ناپذیر دارد 
خواندن آهنگ " مرسی که هستی " زیر لب در خیابان خلوت خانه ات ، نگاه به ماهی که به طور وصف ناپذیری امشب زیبا شده بود و دلبری میکرد ، اب دادن گل های ساختمان با عشقی زیاد میدانید ؟ کسی نیست در بین این همه واحد آن گل های زیبا را اب دهد 
نتیجه اش چه می شود؟ پژمرده میشوند دیگر دلشان میگیرد توجه میخواهند شنیدن تعریف میخواهند دوست دارند یکی بیاید نازشان را بخرد و گلبرگ های رنگی شان را نوازش کند خب معلوم است وقتی هیچیک را ندارند پژمرده میشوند تصمیم گرفتم هر شب بهشان اب بدهم از زیباییشان تعریف کنم نوازششان کنم .
بروی خانه فاطی موهایت را کوتاه کند ( نترسید خورد کرده نه کوتاه وگرنه من آنقدر ارام نبودم :-D ) و تغییر کنی 
ناخن هایت را لاک بزنی و کلی بهت بیاید و ذوق کنی بروی حمام و بنشینی پای تایپ کردن و یادت بیاید و دلت قنج برود برای خنده های زییییبای پسرک تاب بغلی آنقدر لذت ببری که نگو خنده های پاک و قشنگ و به خودت بیایی که دارم می شنوم میتوانم بشنوم خدایا مرسی شکرت :-) 
خدا جون میشود از این روزهای رنگی به همه هدیه دهی؟؟؟ ؟ میشود به همه از این عیدی های خوب خوب ارزانی کنی؟؟هوم؟میشود ؟؟ B-) :-)
میشود کتابم زودتر به دستم برسد؟ ؟ :-Dسالی که نکوست از بهارش پیداست :-))))


تاریخ : شنبه 12 فروردین 1396 | 10:33 ب.ظ | نویسنده : تنها در سکوت | نظرات

  • paper | بن تن | قالب وبلاگ