تبلیغات
سقف من آرامش است... - اولین روز از دومین ماه نود و ششمین سال
امروز اولین روز اردیبهشت هست ماهی که همه ی ایران به بهشت تبدیل میشوند ماهی که بر خلاف میلمان زود میگذرد اولین روز این ماه در سال 96  به عنوان روزی سرنوشت ساز در زندگی من ثبت میشود روزی که کوله بارم را زمین گذاشتم آزمونی که منتظرش بودم را بالاخره دادم سخت بود آن هم زیاد ولی من " درحد توانم " پاسخ دادمشان نتیجه اش را به خدا حواله کردم هر چه به صلاح باشد بشود . 
باید بگم آموزش و پرورش برای اولین بار ما را آدم حساب کرد و در کمال تعجب ما را با ماشین شاسی بلند فرستاد !!! در حالی که من دنبال یک ون کوچک زرد می گشتم دیدم سرپرستمان مارا به یک ماشین طلایی راهنمایی کرد . تا برسیم به مقصد دو ساعتی طول کشید البته این را هم از قلم نندازم که دو تا آدم گییییج کارت ورود به جلسه شان را درهمان اول کاری جا گذاشته بودند :-D  البته خوشبختانه هنوز راه نیوفتاذه بودیم :-D 
خلاصه رفتیم و ناهار را گرفتیم و توی مدرسه داشتیم چهارمین گاز را به ساندویچ میزدیم که دیدیم همه دارند میروند و آزمون یک ربع دیگر شروع خواهد شد :-\ 
فدا را همان جا ول کردیم و رفتیم سر جلسه بماند که برای من فلک زده اول هیچ جایی نبود و شماره صندلی من را نمیداستند اصلا دارند یا نه !! که بعد از چند دقیقه آوارگی خداروشکر پیدا کردند . 
سوالات خیلی خیلی سخت بود اما من آزمون را بد ندادم متوسط بود. 
خلاصه در راه برگشت آنقدر از اهنگ هایی آقای راننده خندیدیم آنقدر خندیدیم که اشکم در آمده بود و بالاخره صحیح و سالم برگشتیم خانه امشب میخواهم مثل ... فیلم نگاه کنم و یک دلی از عزا در آورم ..
.
.
.
باید این را هم ضمیمه کنم و به اردیبهشت مقدمش را تبریک بگویم :-)))

اردیبهشت ...
از آن ماه‌های لعنتی ست که در آن 
کوه می‌چسبد،
دریا می‌چسبد،
با دوستان در خیابانها بودن می‌چسبد،
در خانه بودن و ولو بودن زیر دست و پای مادر می‌چسبد،
تمام رنگها برای پوشیدن خوبند،
هوا جان می‌دهد برای عاشقی کردن و عشق ورزیدن به دیگران .
انقدر این اردیبهشت برای همه چیز و همه کار دوست داشتنی است، 
که یک ماه برایش کم است و باید کم کمش شش ماه تمدید شود...
و چه زیباست این ماه بهشتیتاریخ : جمعه 1 اردیبهشت 1396 | 06:15 ب.ظ | نویسنده : تنها در سکوت | نظرات

  • paper | بن تن | قالب وبلاگ