تبلیغات
سقف من آرامش است... - چه خوب گفت مسعود ممیزالاشجار زندگی را باااااید زندگی کرد...:-)

زندگی را باید زندگی کرد..
همین که نفسی می آید و می رود که نشد کار! مثل پنجره ای که باز باشد و هی کنده بیشتر توی آتش بندازی، فقط دودش توی چشمت می رود.
اصلا از نظر من، حتی کسانی هم که زندگیشان کمی یا خیلی متفاوت تر از افراد عادی ست هم باید زندگی کنند، مثلا یکی که سرطان دارد باید بشیند روز بشمارد تا بمیرد؟ نه عزیز من، تو هم حتما یک چیزهایی برای خودت داری که مهم اند و تو تا آخرین لحظه باید با آن ها زندگی کنی. اگر نیستند به دستشان بیاوری و اگر هستند قدرشان را بندانی.

الان طوری شده که همه مار خورده اند و افعی شده اند، اصلا تو بگو یک نفر آدم خوب اسم ببر، می گویند نیست! می گویی یک زوج عاشق نشان ما بده، می گویند عشق کیلویی چند، اصلا این ها همه اش ترشح چند تا هورمون است و بس و وقتی برایشان می گویی محبت دوست داشتن می آفریند، انکار و انکار و انکار! 
اگر قرار باشد حق با شما باشد که نسل آدمی سال ها پیش منقرض شده بود، ما بند به همین دوست داشتن ها هستیم، زندگی که فقط سگ دو زدن برای دو ریال چرک کف دست نیست یا رقابت و همیشه اول شدن!

آقا جان! من همینی که داری را زندگی کن، زندگــــــــــی هاااااا، نه مردگی در لباس زندگی.. خودمان را که گول نمی زنیم، خدا و پیغمبری آدم های خوب و درست و حسابی کم نیستند. لذت های این دنیا هم که خدا زیادش کند و من به شما قول می دهم دوست داشتن و عشق حقیقت محض است. حالا زندگی یکی شده مادر پیرش، یکی سازش، یکی کبوتر هایش، یکی کتاب هایش و یکی هم مثل من:
تو!

#مسعود_ممیزالاشجار


تاریخ : پنجشنبه 22 مهر 1395 | 11:08 ق.ظ | نویسنده : تنها در سکوت | نظرات

  • paper | بن تن | قالب وبلاگ